Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy régebbi fajta...

Adott egy régebbi fajta "pálca" elektromos cigaretta. Felrobbanhat-e ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hozzám került nemrégiben egy ilyen készülék, sajnos a márkajelzés lekopott(vagy eleve noname volt, fogalmam sincs), egyszerű 1100 mAh akksi, és egy alsókazános patron, ami ránézésre 1,6 ml körül lehet. Feltételezem, hogy ez nem az a műanyagcsomagolásos kacat, mert azokban mind 650-es akksi van és CE4 vagy CE5 felsőkazános a patron. Szóval teljesen szétszedtem, és vattát cseréltem benne, azonban a tekerés megsérült, szóval nem sikerült teljesen olyan állapotban visszaraknom, ahogy volt. A kérdésem az, hogy ez így felrobbanhat?

Egyébként nem állt szándékomban használni, csupán kíváncsi voltam az alkatrészeire, és ha már szétszedtem a vattát is megpróbáltam kicserélni. Van ettől sokkal jobb készülékem, csupán érdekel, hogy balesetveszélyes lehet-e, mert akkor megszabadulok tőle.


2019. ápr. 17. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis 99% hogy nem történhet ilyen.
2019. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem áll szándékodban használni, akkor a kérdésed is fölösleges volt. Akár törölheted is.

Ha meg használod, az innentől a te felelősséged.

De amilyen műszaki analfabéta vagy, akár fel is robbanhat(sz)

2019. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok műszaki analfabèta, rengeteg elektromos cigarettàt javítottam már meg, és mai napig működik mindegyik kifogàstalanul.

Most viszont kísèrletezgettem, és az ellenàllàsnàl bakiztam, valószínűleg te nem ember vagy, és soha nem hibàzol. Köszönöm a hasznos vàlaszodat, kifejezetten nagyon hasznos volt.

Majd èrtesítjük, köszönjük...

2019. ápr. 19. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!