Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

A Sims 4-ben mi az a cheat kód, amivel több mint 8-an lehettek a háztartásban? (XBOX one)

ápr. 18. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok
Gugli a barátod

# 1/3Időpont ápr. 25. 18:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem írja seholse

# 2/3Időpont ápr. 26. 06:32 Privát üzenet

[link]

Itt elv fent van mind

# 3/3Időpont máj. 4. 13:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik csaláskódot használjam (TheSims3)?
Sims 2! Miért van, hogy hiába lejárt az idő, nem megy el a vacsoráról az iskolaigazgató?
A sims 3-ban miért nem műnködik nekem az a cheat hogy boolprop testingcheatsenabled true? Rosszul írtam? A boolproppal van a baja.
Flashelt xbox 360-on Sims3 pets játékban használtam a pénz csaláskódot és többszöri vásárlás után minden tárgynál egy égő ház szimbólum jelent meg és azóta nem enged semmit...
Van a Sims3-ban a kapcsolatok fejlesztésére csalókód?
Sims3 androidon lehet beirni cheat kodkat? Ha lehet akkor hogyan lehet beirni a kodokat? Ugyanazok a kodok mint a gépes verzioban?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!