Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért laggol ez a két youtube videó?

Ez laggol

[link]

Ez szintén

[link]

Bezzeg ez nem, pedig a film ugyanaz

[link]

Nagyon kiváncsi vagyok erre a dokumentumfilmre, de sehol máshol nincs meg egyelőre

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, GIGN, lag

ápr. 20. 08:39  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Mit tudok vele csinálni?

# 1/2Időpont ápr. 20. 09:29 Privát üzenet
Nekem nem laggol, de ha mégis akkor az FPS -el van gond. 😕

# 2/2Időpont ápr. 23. 13:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A youtube profilom önmagától feliratkozik csatornákra?
A youtube-on hogy működi a szerzői jog? Ha én egy filmből legjobb jeleneteket szeretnék össze vágni, feltölteni olyan 8-10 percben maximum, azért beszólhat a youtube?
Youtube videó hangja akadozik bluatooth fejhallgatóval?
Hogyan tudom töröltetni a videót? Régebben feltettem egy videót youtube-ra, de nem sokkal utána készüléket váltottam és eltünt annak a fiókomnak a jelszava.
YouTube-on Hogy lehet beállítani a videó kezdőképét?
Egyik napról a másikra a telefononomon eltűntek az ajánlott videók youtubeban. A számítógépen ott vannak. Be vagyok jelentkezve a telomon a fiókokban és már megpróbáltam újra...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!