Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 075kw-os háromfázisu...

Egy 075kw-os háromfázisu villany motorhoz hányas kondenzátor kell a nulfázisra kötèsère?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 15:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

háromfázisú motor egy fázisra


Ezek a keresőszavak, amire szívesen válaszol a Google, illetve a képkeresőt is célszerű nézni.

Olyan meg nincs, hogy nulfázis, de mindegy (nekem).

2019. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Hogy nincs? Egy nul ès egy fázis.

Röviden nulfázis.

Egy+,ès egy - mínusz.

De nem ez volt a kèrdès.

2019. ápr. 21. 18:31
 3/31 anonim ***** válasza:

Butaságot beszélsz, mindennek tetejébe polaritása az egyenáramnak van, váltakozóáramnál ilyenről beszélni ostobaság.

De te biztosan jobban tudod, mint aki erősáramot is tanultam, csak kímélj meg a baromságaidtól!

2019. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

"Egy nul ès egy fázis.

Röviden nulfázis."

Ha ez az új szakkifejezés, az oké, csak a kondért akkor meg nem a nulfázisra kell kötni.

2019. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

#3 hozzászólásomhoz még hozzátenném: kérdezhetsz nyugodtan, szívesen segít az ember, mint bárkinek ezen az oldalon.

Csak ne akarj szakembereket "tájékoztatni" a butaságaidról, mert az eléggé lefárasztó.

Kérdésre nem válaszoltam, mert még szakmabeliként sem érdekel annyira ez a dolog, viszont megadtam a keresőszavakat, miután korábban én is így tájékozódtam róla.

Hogy konkrétan ezt tanultuk-e, arra meg már nem is emlékszem 30 év után.

2019. ápr. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

A felelet helyett kioktatások,megalázások,gunyolodások.

Köszönöm ebből nem kèrek,tartsatok meg magatoknak,ha már erről szól ez az oldal.

2019. ápr. 23. 21:47
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem egyszerűbb ès tisztesègesebb lett volna azt írni 1kw/70mikrofarát.

Csak hat akinek jó az ismerete tisztesègesen felel/akinek kevès az meg a köritèshez nem tud husit tenni.

2019. ápr. 23. 21:58
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
...és akinek még jobb az ismerete, az előbb tisztázni akarja, miről beszélsz, azaz tudod-e, hová kell kötni.
2019. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"1kw/70mikrofarát"


Alapszabály, hogy ne arcoskodj, ha buta vagy valamihez és főleg szakembereknek ne akarj ellentmondani, ha segítséget szeretnél.

kW (nagybetű!)

mikrofarád (normális nevén)

Mindennek tetejében, fix értéket erre nem lehet kijelenteni, továbbá a kondenzátor lehet üzemi vagy indító, az sem mindegy.

Nem véletlen, hogy csak keresőszavakat adtam meg.

De az egész úgy kezdődik, hogy megadod a tiszteletet a szakmabelieknek.


Mondok egy példát. Valaki elkezd itt kérdezősködni LED-égőről vagy LED izzóról.

Először is normálisan elmagyarázom, hogy a LED-lámpa nem ég (az a gázégő) és nem is izzik (mert az meg az izzólámpa).

Kérdező megköszöni a tájékoztatást és mindjárt szívesebben segít az ember.

Vagy a kérdező visszaugat és akkor megtartom magamnak a szakmai tudást, ez csak ennyi. Nekem nem fontos annyira az ő problémája, hogy elviseljem a butaságait, ami még ráadásul hatalmas mellénnyel is társul.

2019. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

9 Èn ezt mar megerősítettem,ha valaki válaszolni akar,ne ugassa le azt aki kèrdez,tartsa meg magának?

A következő,hogy más sem analfabèta más területen.

Amiután a normális felelet helyett,feszitesz mint a lánchídon kèt juh,felhívtam az egyik ismerős szakít ès semmi felvágás nèlkül,kèt szót mondott 1kw/70 mikrofarát.Tiz perc alatt elkötöttem,ès nem idegesítettek olyan emberek mint te.

Mègis,mit gondolsz azzal a gagyi szakmával,te váltottad meg a világot.


Senki nem kötelezett a válaszra,de az etika kötelez az illemre,ami nálad hiányos.

Vagy a kèrdèshez,oda kell írnom,hogy csak illemtudó ès azt alkalmazó,nem gagyi szaki válaszoljon?

2019. ápr. 24. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!