Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eladatlan DVD lejátszóval mit...

Eladatlan DVD lejátszóval mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Hiába rakom fel jófogásra nem ír senki sem. 2 ezerért raktam fel. Ennyire halott lenne már ez a technológia,hogy senki sem keresi már ?

2019. ápr. 25. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Nekem három is van, és egyszerűen eladhatatlan. Ha már pénzt nem tudtam csinálni belőle, akkor felraktam "ingyen elviheti"-nek.


A KUTYÁNAK SEM KELL!

2019. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sz'r a helyzet ilyen téren ,de akkor mit csináljon az ember ezekkel ?
2019. ápr. 25. 20:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Eskü nem bánnám,hogy ha a nagy multiknál lenne beszámítási lehetőség új más termék vásárlásakor mert ez így nem megy. Csomóan kifogják dobálni az útszélekre. Környezet károsítás lesz .
2019. ápr. 25. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

MÉH telepeken fillérekért átveszik.

30-32Ft/kg

2019. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Google --> Hulladékudvart keress a lakóhelyed közelében, ha van.

Magam is oda szoktam vinni a képcsöves TV-ket.

De ezt már mintha írtam volna neked is, valamelyik / sokadik témában.

2019. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem valószínű mert keresgéltem és a környékemen nincsen. Nem emlékszem,hogy megírtam volna ezt bárkinek is.
2019. ápr. 25. 22:14
 7/7 anonim válasza:
Vagy megtartod és évtizedek múlva eladod drágán régiségnek.
2019. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!