Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan kábel amit bele...

Filthgo kérdése:

Létezik olyan kábel amit bele dugok a telefonba, ami tölti a telefonom de, abba dugni kéne még egy Micro usb gps antennát?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 26. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Micro USB splitter létezik, csak így nem megy a kettő egyszerre, mert az USB adatvonalakat gyakran használják a dugasztáp terhelhetőségének azonosítására.

Leggyakrabban például a két adatvonal rövidre van zárva a tápegységben (amit a laikusok töltőnek neveznek), de egyéb trükkök is vannak. Ennek hiányában is megy a töltés, de bekorlátozhatja magát a telefon a standard 500 mA-re.

Mindez viszont pont bekavar a GPS-vevő adatvonalának, amihez ráadásul OTG-módba kell kapcsolni az USB-t.

Magam részéről valószínűleg próbálkoznék ilyen esetben általam épített / bekötött csatlakozókkal, ahol az USB-tápforrás említett behatását kiiktatnám, hogy a másik eszköz kommunikációját ne zavarja, azután a töltést vagy hajlandó értelmezni, vagy nem.

2019. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a töltés csak a készülékre kell, mivel az adott vevő egység elvileg, meg elégszik a telefontól kapott energiával, tudom bonyolult, nem is értek annyira hozzá, tudom hogy ha bele is fogok vagy a készülék, vagy vevő egység mehet tönkre.. Vagy van bt egység is.. De nem találkoztam olyannal ami szimplán tudna kommunikálni a készülékemmel, mert sem a csatlakozó, se semmi nem kombatibilis... Ahhoz is kéne valami ami a jelet neekm továbbítja a készülékre.. Amik vannak ilyen parezerforintos szutyok nem jók, mert 5-15 méter pontosak.. Nekem felmeter pontos kell..
2019. ápr. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!