Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vásárolnom? [bővebben lent]

Figyelt kérdés

Az iskolám távolsága okán fontos számomra a mobilitás, így egy laptop vásárlása mellett döntöttem.

Grafikai munkára (Photoshop, illustrator ...) szeretném használni a tanulmányaimból adódóan, viszont mellette jó lenne ha elfutna rajta pár játék is.

Játékok terén természetesen nem egy Battlefield 5 max grafikát értek, de egy normális grafikus kártya jó lenne bele. (főleg pár city management pld: Stonehearth, és shooter pld: Killing Floor 2 amikkel szoktam és szeretnék is játszani)

A másik fontosabb szempont a tárkapacitás. Nem nagyon láttam HDD és SSD-s laptopokat.

A kijelző mérete annyira nem lényeg, monitorra kivetíteném úgy is ha arról van szó.


A keretem rá 300.000-350.000Ft


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. ápr. 27. 15:06
 1/2 anonim válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem ez egy jó laptop( gtx 1050 tehát a legtöbb játék fut rajta, 2 tb hdd, és még olcsóbb is, mint amit írtál)
2019. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2019. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!