Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos kerékpáron a rossz...

Bátori Magdolna kérdése:

Elektromos kerékpáron a rossz km-óra befolyásolja a bicikli műkődését?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 13:53
 1/8 Szirty ***** válasza:
Bizonyos értelemben igen.
2019. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az mit jelent,hogy"bizonyos érteleben igen" merthogy egyáltalán nem mükődik,a szerelő már mindent átnézett és sehol semmi hiba. A km-óra 59km mutat mikor bekapcsolom majd vissza megy nullára és semmit nem csimál.
2019. máj. 5. 07:53
 3/8 Szirty ***** válasza:

"az mit jelent,hogy"bizonyos érteleben igen"


Az mit jelent hogy befolyásolja-e a bicikli működését"?


Ha csak annyi a baj hogy nem mutatja a sebsséget akkor annyiban befolyásolja hogy nem tudod a sebességet.

Ha a kerékpár működésébe beleértendő a sebesség kijelzése akkor nyilván befolyásolja mert az rossz. Feltéve hogy ezen kívül más probléma nincs.


De mit is szerettél volna kérdezni igazából?

2019. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

helló

Nem mükődik a bicikli,minden át lett ellenőrizve új aksi van benne,és mégsem lehet elindítani.a km-óra bekapcsoláskor 56 km mutat majd vissza ál nullára.arra gondoltam talán azért nem mükődik mert rossz a km-óra.

2019. máj. 6. 06:10
 5/8 anonim válasza:
Igen befolyásolja,az az nem működik.A Yamaha motoros tipusoknál bizonyos kezelő gombok egyidejű megnyomásával el lehet hárítani a hibát.Esetleg meg lehet nézni,hogy a kerék fordulat érzékelő(ez egy mágnes a küllőre csavarozva)nem veszett-e el,vagy mozdult el a helyéről.
2019. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem a km-óra érdekel ,a bickli nem mükődik.Minden jó rajta benne,arra lettem ,vagyok kiváncsi,hogy bezavar-e a km-óra nem mükődése vagyis nem műkődése. Egy Lofty elektromosbicikliről beszélek
2019. máj. 6. 17:23
 7/8 Szirty ***** válasza:
Én arra tippelek hogy a sebességmérő viselkedése inkább a kerékpár meghibásodásának következménye és nem a rossz műszer miatt nem megy.
2019. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kőszi a választ,csak egy kosza ötlez volt hátha...........
2019. máj. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!