Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Led világítás 2000FT ból...

Led világítás 2000FT ból megoldható?

Figyelt kérdés
Nekem mindössze egy 1,5- 2m hosszú led szalag géne jó erős fénnyel. Esti használatra billentyűzet megvilágításra a sötétben meg dfekornak. 2000FT ból megoldható? Válaszokat előre köszi

2019. máj. 5. 13:56
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Megoldható mert a gépbe úgyis ott van a 12V, géppel együtt kapcsolna ki-be, 1m szalag meg 400-600Ft, kis forrasztás és 2 szál vezetékre van szükséged, a PC tápon a sárga-fekete a 12V, sárga a + !
2019. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán megoldanám Kínából, ha a 12 V-ot kivezetem a PC-ből, akkor még tápegység sem kell.

De ehhez elég 12V / 1A dugasztáp, ami akadhat otthon a lomtárban is.

Pontosabb érték függ a szalag fajtájától.

2019. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb nem írtam a biztonság kérdését, de olvadóbiztosíték használata ajánlatos, mert zárlat esetén a PC-táp könnyen felizzíthat dolgokat, tüzet is okozhat. Vagy lekapcsol a védelme, az sem mindig öröm.
2019. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a dekor nem pc be kell. lakásba :D (mí meglepő :D ) a 12v áramom így vagy a pcn kivezetett 12v dugasz lesz vagy egy használt telefonos faliadapter.
2019. máj. 5. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!