Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aliexpressnel ez mit jelent?

Aliexpressnel ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Rendeltem kb 1,5 hónapja egy ipad tokot és meg mindig nem érkezett meg.

Megnéztem az ‘order details’ menüpontot és ott statusznal az van, hogy ‘closed’


Szerintetek ez mit jelent?


Eddig meg nem rendeltem AliExpressrol és kicsit kétségbe vagyok esve, hogy nek fog megjönni, pedig mikor rendeltem, akkor úgy rémlik, hogy legkésőbbi szállításnak május 2-t irtak



2019. máj. 6. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tracking number, csomagkövetés mit mutat?
2019. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép vagy valami van róla?
2019. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapjáraton véve, azt se tudom, hogy hol kéne az "order details" menüpontot látni, mert nálam nincs ilyen. :D


Mindenesetre egy screenshot jól jönne. A Track ordernél nézd meg, hogy elvileg hol jár a csomag. Kiírja az "open dispute" lehetőségét egyébként? Mert elvileg ki kell, szóval ha nem is jön meg a csomag, nincs minden veszve, mert max. írsz az eladónak.

2019. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Google válaszolt nekem.

Az eladót "lecsukták", illetve zárolták, mert nem azonosította magát megfelelően vagy csalás gyanúja merült fel.

Elvileg kapnod kellett volna üzenetet, hogy az Aliexpress megtéríti a károd.

2019. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ma délután néztem az e-mailjeimet és nem jött tőlük semmi

2019. máj. 6. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!