Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemre Ipad 9.7 vagy Notebook?

Egyetemre Ipad 9.7 vagy Notebook?

Figyelt kérdés

Gépészmérnökire mennék, de bejárós leszek nem kolis. Kb 30 km. Othhon egy elég jó gépem van, de nem tudom hogy a suliba mit érdemes vinni. Mert egy laptopot cipelni minden nap....

De nem tudom hogy ott helyben kell e valamit csinálni amit az ipaden nsm lehet. Max 140ezer forintom lenne rá. Ezért gondolkodtam a tableten, mert ennyiért normális laptopot nem igen láttam. Ti mit javasolnátok?



2019. máj. 6. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
vegyél komoly laptopot, a tablet egyetemre nem jó
2019. máj. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
140ért már vannak jobb használt laptopok, a tablet hülyeség.
2019. máj. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
laptopot cipelni minden nap? hűha.. mekkora áldozat. 40 kilós vagy hogy letörik a hátad?
2019. máj. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyelőre ne vegyél semmit. Az egyetemre menj be tollal, papírral, és várd ki a végét.
2019. máj. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább laptopot javaslok. De a legtöbben még mindig a füzet toll kombót használják.

Gépelni nem tudsz olyan gyorsan, mint kézzel írni, illetve ezen a szakon baromi sok képlet, matematikai összefüggés, amit ugyan nem lehetetlen beírni, de biztos, hogy figyelni nem fogsz tudni mellette és időd sem lesz mindent beírni.

2019. máj. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mérnökin vagyok, tök feleslegesnek tartom a laptopot. Jegyzetelni szerintem esélytelen, mivel szerintem sokat kell rajzolni és képleteket, levezetéseket írni.

A gyakorlati, laboros, gépes órákra meg biztosít az egyetem számítógépet általában.

Nálunk legfeljebb power pointos diák nezegetesere használják a diákok a laptopot órán. De arra meg elég a tab vagy a telefon. Vagy kinyomtatni óra előtt.

Én a helyedben félre tennem a pénzt és majd akkor vennék vagy nem vennék, ha tart a suli. Majd kiderul nálatok mennyire kell. Biztos egyetem és szak függő is

2019. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az informatika az életem, de ennek ellenére örülök, hogy amikor én egyetemre jártam, elég volt egy spirálfüzet, meg a koleszszobába egy 20 ezres használt PC.
2019. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

jegyzetelni max az az ipad jó amelyikhez lehet kapni azt a tollat is de ott aszem csak a toll 40ezer

mivel tényleg sokat kell rajzolni én inkább a füzetet ceruzát javaslom ha arra nincs pénzed

egyébként én építészmérnökire járok és csak akkor viszem a laptopot ha konzultálni akarok valamit vagy ilyenek de jegyzetelni soha

2019. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a sok választ. Persze jegyzetelni a füzetbe akarok, csak az Ipadről tanulni..., mert gondolom mindent úgy sem nyomtatnék ki.
2019. máj. 7. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iPadem van, a PDF Expert nevű appban vannak a könyveim, abból tanulok. A szemesztert papírral kezdtem, de kényelmesebb az iPad. Mindig nálam van a teljes könyvtárammal együtt, kényelmesebb tanulni belőle utazás közben stb. A jövő héten veszek hozzá tollat is.
2019. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!