Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális időkapcsoló. Ki...

Gábor117 kérdése:

Digitális időkapcsoló. Ki Mire használja?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Akvàriumhoz használtam melegítő lámpához.
2019. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szobai lámpák vannak bedugva rajta, este felkapcsolódik . Akkor is ha nem vagyok otthon.
2019. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én nyáron arra használom, hogy a ventillátor mikor kapcsoljon ki/be a nagy melegben, hogy ne menjen folyamatosan.
2019. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dokker2 válasza:
53%

Üdv!

Bojler kapcsolashoz hasznalom mivel nincs kulon villanyoram ejszakai arammal. Igy megfog havonta 3-4 ezer ft villanyszamlat. Kiraly cucc

2019. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb kerti öntözést időzítettem vele
2019. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
kertitoban csobogtatashoz
2019. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyáron a padlófűtés motorját kapcsoltatom be vele napi 1percre hogy ne ragadjon be a motor a 8 hónapnyi mozdulatlanságba.
2019. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy peltier elemes hűtőtáskához gondoltam használni, amit az autóval ellentétben egy szobában használok nyáron egy ipari tápegységről. A cél az volt, hogy ne menjen egyfolytában, aztán felhagytam vele, mivel később már az utóbbi volt a cél. Menjen folyamatosan, de alacsony teljesítményen. Ehhez rendeltem két vezérlőt, az egyikkel a teljesítményét veszem vissza, a másik pedig hőfok alapján kapcsolja ki-be a hűtőtáskát. Bevált, fogyasztása minimális, így már nem kell az időkapcsoló, ami két órával a hazaérésem előtt kapcsolta volna be. Picit problémás is lett volna, ugyanis majdnem minden nap máskor érek haza.
2019. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!