Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigaretta választás?

Elektromos cigaretta választás?

Figyelt kérdés
Elektromos cigarettát szeretnék vásárolni de sajnos nem értem hozzá. Mindenképp olyat szeretnék ami szájból tüdőre tudok szívni. Milyen típust válasszak?
2019. jún. 5. 14:12
 1/3 Trevor. ***** válasza:

És ennek mi köze van a kisemlősökhöz?


Mennyit szánnál rá, Kínából való rendelés jó-e vagy mindenképpen magyar webhopból akarod stb. ?

2019. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Így nem lehet megmondani. Mennyit szánnál rá? 5000-a csillagos égig vannak árak. Egyébként szerintem sok ilyen kérdés van gyakorin. Persze nem állatok-kisemlősök kategóriában
2019. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnéztem a kategóriát. Elnézést. 20-30ezer forint lenne a keret. Lehetőleg magyar oldalról szeretnék rendelni.
2019. jún. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!