Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik Casio G-Shock órát...

Melyik Casio G-Shock órát vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. jún. 10. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉN, a mutató nélkülit venném, de vigyázz!

Láttad már élőben?

Tapasztalatból mondom, hogy némelyik színes kijelzős nehezen leolvasható a színkombináció miatt.

2019. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár hónapja láttam már egy ilyet élőben egy kirakatban, akkor még nem néztem meg annyira mert akkor még másik óra érdekelt, de nem emlékszem, hogy bármi ilyen baj lett volna vele.
2019. jún. 10. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mutatóst éjszaka, barlangban, sötét helyen is le lehet olvasni, mivel nagyon jó és sokáig fluoreszkáló anyaggal van kitöltve. (Nekem is CASIO-m van, nem ilyen, de hasonló). Gondolom azért veszel ilyen órát, mert aktív életet élsz, szóval jól jöhet, ha sötétben is le lehet olvasni.


Bár szerintem úgyis azt veszed, amelyik tetszik :)

2019. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én negatív kijelzőset egyáltalán nem vennék, de hát egyéni szoc. probléma.

A propagandafotókkal szemben itt jól látható, hogy sokszor alig olvasható le:

https://www.youtube.com/watch?v=ntRdQeC6t7E

2019. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A jelenlegi G Shock órám is negatív kijelzős (Terepszínű GA100), eddig nem volt vele ilyen problémám. Sokkal inkább az volt a baj, hogy ugye a lámpa csak a mutatót világítja meg, meg néha a mutató belóg a digitális kiejlzőbe. Biciklizésnél sokkal gyorsabban és biztonságosabban le tudom olvasni a digitálisat, viszont ez a mutató miatt és sötétben a lámpája miatt nem mindíg jön össze. Ezért szeretnék még egy ilyen GBD-800-at is.
2019. jún. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!