Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 120 literes villanybojler 6-8...

120 literes villanybojler 6-8 naponta lecsapja az automatát, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
1 hete tapasztaltam először: nem volt meleg víz, kimentem a villanyóra dobozhoz, láttam hogy az éjszakai áram kioldója le van kapcsolva. Visszakapcsoltam, semmi gond minden rendben volt, máig. Ma szintén ezt tapasztaltam, kimentem visszakapcsoltam most megint jó minden...Mitől csapja le kint az óránál, ilyen rendszertelenül?

#villanybojler #hőéioldó
2019. jún. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a fűtőszálat és vízkőteleníteni
2019. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok de márciusban volt vízkőtelenítve, fűtőszál, hőkorlátozó, vezetékek, hőfokszabályzó, anód, tömítések cserélve...
2019. jún. 16. 16:33
 3/7 Szirty ***** válasza:

"lecsapja az automatát..."

Biztos hogy nem a fi relé (áramvédő kapcsoló) kapcsol le?

2019. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor pontosabban fogalmazok: van egy B10 kismegszakító a villanyóra szekrényben az éjszakai áramhoz, az kapcsol le

[link]

2019. jún. 16. 16:54
 5/7 Szirty ***** válasza:

Akkor bizony ott komoly probléma van.

Át kellene nézni!

2019. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bojlerra mi van írva, hány wattos?

Mert ha 2 kW fűtés van benne, az normális hogy leveri a b10-et.

Az áramszolgáltatónál jeletsd be hibának.

2019. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóltam az áramszolgáltatónak. Kijöttek, mivel a kismegszakító az óra után van, azt mondták nem hozzájuk tartozik. Azért fényképeztek, mértek, jegyzőkönyveztek, majd elmentek. Nos azóta eltelt egy hónap, azóta egyszer sem kapcsolt le a kismegszakító...
2019. júl. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!