Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az alábbi 3 forrasztó állomás...

Az alábbi 3 forrasztó állomás közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2019. jún. 23. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Noha mindhárom hőfokvisszacsatolt (azaz méri is a hőfokot, nem csak "vaktában" szabályozza, de az SMA 050 kialakítása igénytelenebb (maga a páka).

Az Extol meg szokásos Hakko forma és még digitális kijelzője is van.

Viszont a kijelzőtől el lehet tekinteni (lehet nélküle élni), ha azt nézzük, hogy a Yihua YH902A típushoz hőlégfúvót is kapsz, ami fontosabb tud lenni, mint a digitális kijelző, már akinek szüksége van rá.

2019. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[Extol]Digitális kijelző nem fontos, azért néztem mert 70W-os

[Yihua] hőlégfúvóra egy darabig biztos nem lenne szükségem

2019. jún. 24. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy fahrenheit állomással kezdtem, és most baromi jól jönne egy hőlégfúvós állomás, de az sajna nincs rajta. Szóval a helyedben én olyat vennék, ha már ilyen profi cuccokban gondolkozol.
2019. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem SMA 050 van, aputol kaptam evekkel ezelott. Elegedett vagyok vele, bar van par hibaja: a paka kabele eleg vastag es merev, ez lehetne kenyelmesebb is. Valamint az alap hegye lehetne jobb (emiatt neha egy kifejezetten SMD pakat hasznalok a finom dolgokhoz, mondjuk az nem hoszabalyozos).


Holegfuvo lehet hasznos, de kulonallo darabbal lehet, hogy jobban jarsz. Szerintem nagyon nem nyulhatsz melle a 3 kozul egyikkel sem.

2019. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!