Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb hajvasaló?

Melyik a legjobb hajvasaló?

Figyelt kérdés
Szeretnék új hajvasalót venni, de nem tudom milyent. Olcsó is legyen, mert nem találom értelmét több tíz ezer forintot kiadni egy olyan tárgyért ami ugyan azt tudja mint egy olcsóbb termék. Szezeretném ha minimum 230 fok lenne a legtöbb rajta. Olyant szeretnék ami tényleg jól vasalja a hajat és ár érték arányban megfelelő.

2019. jún. 24. 21:00
 1/2 xedon24 válasza:

[link]

Itt találod a Magic Hair új hajvasalóját. Nem vagyok promos emberük ne értsd félre :D... De én nagyon meg vagyok vele elégedve. 235 °C-ig melegíthető. Hajszárítójukat is használom, egyszerűen imádom. Minden terméküket csak ajánlani tudom. (Kivéve a kapszulákat. Azok nem igazán váltak be nekem, a Splash-t nem használtam)Mellesleg ingyen házhoz szállítják. Remélem tudtam segíteni. :)

2019. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen hasznos volt ez köszi.
2019. júl. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!