Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Retro elektronikai cuccokat...

Retro elektronikai cuccokat ingyen elvihetőnek hirdették meg és akadt is rá jelentkező miért vitték el a kütyüket? Hibás elektronikai kütyükkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom már mik voltak elektronikai termékek nagyon régiek voltak már és egyből akadt is jelentkező rá aki ingyen elvitte. Miért vitte el ? Vastelepre gyűjtené aki elvitte őket ? Hasznot akart ebből csinálni aki elvitte őket ? Volt közöttük olyan ami nem is működött már .
2019. júl. 6. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
retro vagy régi én így mondanám ,de olyan nem volt közöttük ami sokat ért volna. Antik kütyü nem volt.
2019. júl. 6. 10:58
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Gyűjtök, hobbisták megjavítják, alkatrészeket mentenek ki belőlük más régi cuccok megjavításához.
2019. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem,hogy elektronikai hulladékként leadják és pénz csinálnak belőle.
2019. júl. 6. 12:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyűjtők hobbisták tudnak ebből pénzt csinálni valahogy ? Csak egyszerűen elvannak és kész lefoglalják magukat ezzel ? Semmi haszon szerzés ?
2019. júl. 6. 12:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk,hogy ha valamit ingyen adnak akkor az nem érhet valami sokat !
2019. júl. 6. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Annak aki nem tudja, mit szór el ingyen... annak nem érték.

De aki régi cuccokat gyűjt, lehet hogy egy másik készülék működőképessé tételéhez van szükség valamire egy másik (valahonnan ingyen elhozott) készülékből.

Például van egy működőképes, de megázott vagy sérült fadobozú Pacsirta rádió (régi elterjedt és híres rádió, akkor menőnek számított), de ha talál egy üzemképtelent, hibátlan fadobozzal, akkor lehet hogy az egy doboz kedvéért elhoz minden egyebet is.

2019. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe ,hogy megemlítetted a rádiót. Igen rádió,vhs lejátszó,dvd lejátszó. Az a régi nintendo videójáték konzol. Retro cucc. Bakelit lemezt lehet bele rakni . Nem tudom annak mi a neve. Ezek voltak azok. Nem tudta volna a tulaj eladni őket vagy nem akart kínlódni az eladással ?????
2019. júl. 6. 21:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg is lepődtem ezen,hogy ingyen elvihetőnek kirakta . Simán átvennék méh telepeken őket és még haszon is lenne rajta. Nagyon szabadulni akart tőlük.
2019. júl. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!