Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hedinke hogyan készíti boomera...

Hedinke hogyan készíti boomerang alkalmazás nélkül a "boomerangos" Instagram story-kat?

Figyelt kérdés
Egyszer írta, hogy valahogy az élővel csinálja de nem emlékszem, hülyeséget pedig nem akarok csinálni, ha esetleg valaki tudja a titkot megköszönném!!:D

2019. júl. 6. 12:22
 1/3 anonim válasza:
52%

Jezusommm

Az instagramon belul lehet a fenykep keszitesnel..

2019. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok... Azt én is pontosan tudom... Borzalmas képminőséget eredményez legtöbb esetben.
2019. júl. 10. 19:34
 3/3 anonim válasza:
100%

Sziaa!

Lina es panni is leirta mar en onnan tudom

Szival ez csak akkor mukofik ha iphoneod van

Ha belepsz az iphone kamerájába (nem az insta kamerajaba!!) ott felül középen van egy ilyen kis kör alakú ikon ha bekapcsolod sárga lesz es alatta kiirja h LIVE

Ez nem olyan mint az insta a live amikor eloznek emberek hanem az a lenyg h miutan csinalsz egy fotot par masodpercig utana meg videoz a telefonod

Ugy tudod megnezni ezt a videot h a galeriadban erre a kepre hosszan rányomsz

Instán pedig amikor storyt akarsz csinalni, válaszd ki ezt a kepet es utana nyomj ra hosszan, kifogja irni h BOOMERANG kozepre es kesz! :)

Ha esetleg nem voltam ertheto akkor itt egy video rola

[link]

2:00 nal kezdodik a szamodra fontos resz :))


Renelem segitettem! :)

2019. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!