Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehetsèges hogy csipogo...

Hogyan lehetsèges hogy csipogott a biztonsági ellenőrzès ha nem volt rajta mágneses vèdő?

Figyelt kérdés
Egyik nap a Müllerben vásároltam ès becsipogott egy ki menő nőnek a táskája. Kiderült, hogy tenyleg lopott, de azt ismètelgette, hogy ez lehetetlen, mert mi csipogott volna be. Elgondolkoztam h ez hogyan lehetsèges de nem tudom. A termèkeken nem volt ilyen ruhára csatolhatós cucc es a táskában volt. Valaki vmi tipp?

#lopás #lebukás #bolti lopás #mágneses csipogó
2019. júl. 9. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézzél gyakrabban " hogyan készül" műsorokat. Vannak körömnyi lapocskák, kitapintani se tudod. Amikor ismert ember szalámi lopott, az meg van?
2019. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az őr volt, vagy automatikusan a kapu.

Sok helyen az őr rányom, mert kötelezik őket a szúrópróba szerű ellenőrzésre. Illetve bizonyos kapuk, X-edik vásárlónál is jelez(het)nek.

2019. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:

egyszer:

[link]


és van még rakás hasonló a csak nézelődni kell


másrészt gyanítom én se mondta voona azt hogy basszus el akartam lopni csak lebuktam

2019. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az előbbi igaz, akkor simán aljasság.

Nehogy már sípolgasson, szúrópróbázzon!

Vétlen embereket kínos helyzetbe hozni, nagy tömeg előtt, ahol ismerősök is lehetnek?

Szinte nem is hiszem el, hogy ezt megtehetik.

Vagy csak (gyakori) kitaláció.

2019. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4.-nek.


NEM kitaláció! És nem maguktól csinálják!


A bolt és/vagy a vagyonőr cég előírja az őrnek.

2019. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem ez a "puha", vonalkódnak álcázott csipogó simán kitapintható és én eddig csak egy méretben láttam, ami négyzet alakú, lekerekített sarkokkal, eléggé felismerhető ránézésre is, tapintásra meg vastagabb mint egy egyszerű öntapadós címke.

A véletlen motozáshoz annyit, hogy a repülőtéren is van ilyen szabály, hogy nemcsak a tényleges helyzetekben, de random is jelez a biztonsági ellenőrzésen a kapu. Ilyenkor az alkalmazottak nem tudják, hogy most ez csak szúrópróba vagy tényleg van valami az embernél, ezért nyilván elvégzik az előírt tapogatást, "vetkőztetést", detektorozást. Hogy ennek mi értelme van, azt nem tudom, de el tudom képzelni, hogy pl. pszichológiailag fontos, hogy az emberek lássák, micsoda szigor van vagy az is lehet, hogy figyelik azt, hogy hogyan reagálsz erre, van-e valami rejtegetnivalód, amit esetleg nem szúr ki az ellenőrzés.

Ezt onnan tudom, hogy voltunk repülőtérlátogatáson és mondta az idegenvezető, hogy kötelező a random ellenőrzés és a kapu van úgy beállítva, hogy automata módon időnként hamis riasztást adjon le. Ez megmagyarázza azokat az eseteket, amikor azt látod, hogy teljesen átvilágítanak valakit és nem találnak semmit.

2019. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!