Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg tudom csinálni itthon a...

Meg tudom csinálni itthon a távirányítót?

Figyelt kérdés
Toshiba tévénkhez való távirányító elromlott valamiért nem érintkezik. Nem értem h mi a baja az biztos hogy nem elem hiba.. De néha egyszer egyszer sikerül elkapcsolni a tévét de amúgy semmi jel... Ha szétszedem itthon akkor meg tudom csinálni h jó legyen? Lehet hogy hülye kérdés de a normális válaszokat előre is köszi :)

2019. júl. 11. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Először nézd meg a telefon kamerájával, hogy egyáltalán valamelyik gombra csinál-e valamit. Villódzást kell látnod az infra LED-nél, ha jó.

Házilag legfeljebb a panel érintkezőfésűit tudod elpucolgatni alkohollal, és a vezetőgumi gombokat. Ha egy-két gomb a gumi miatt teljesen halott, átmenetileg(!) segít rajta egy kis 6B-s ceruza (az már majdnem tiszta grafit).

Ha más egyéb baja van, evidens dolgokon kívül (leszakadva az elemtől jövő vezeték, stb) az nem javítható házilag.

2019. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megtudnám, de te nem tudod.
2019. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!