Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Ezt írja az instagram valaki segítsen!?!?!?!?

Amikor likeolni akarok valamit vagy valakit bekövetni ezt írja ki

Letiltott művelet

A műveletet a rendszer nem engedte végrehajtani. Kérjük, próbáld meg újra később. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake.

De már vagy 2 hete és nem tudom mi lehet a baj valaki segítsen! <3

Keress kérdéseket hasonló témákban: tiltás, kép, hiba, Instagram

júl. 12. 01:47  Privát üzenet  

A válaszok
Csinálhattál valamit vagy valaki jelenthetett ami miatt le vagy tiltva instáról. Legalábbis erre tippelek, mert a facebooknál is ez van ha valaki jelent és olyat talál a rendszer ami kifogásolható.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 02:03 Privát üzenet
Nekem is volt ilyen, de csak néhány ember posztjait nem tudtam likeolni. Mindenkiét engedte, talán kettőnél ugyanazt írta ki, mint neked. Nekem néhány nap után magától elmúlt, azóta sem tudom, mi volt a baj.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 02:18 Privát üzenet
Nekem szó szerint, hónapokig ez volt a bajom. Talán volt fél év is. Akárhányszor jelentettem a hibát, nem javult meg... Egyszerűen az Instagram a vacak, evvel a jelentésen kívül nem tudsz mit kezdeni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 12. 10:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Átverés volt? Valaki segítsen! Részletek lent
Van két gyermekem egy számomra nagyszerű nőtől, de ugy érzem hogy a feleségemnek van valakie mert a telefonját se mutatja meg . Könyörgöm valaki segítsen valahogy abban hogy...
Elfelejtett e-mail cím, jelszó, csak a felhasználónévre emlékszem. Instagramról lenne szó. Valaki segítsen. Mit tehetek?
Valaki segítsen ez mi ez akkor jelenik meg mikor valakit be szeretnek kovetni instagramon?
Valaki segitsen már rajtam. Már nagyon idegesít. Mit tegyek?
Hogy/hol kell regisztrálni az 'Instagram'-nál/ra/-ba? Valaki segítsen.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!