Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha wishről rendeltem kell fizetni?

Wishről rendeltem egy kamerát, és Wish készpénzzel fizettem. Amikor megjön a termék, akkor is kell fizetni a postásnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: wish, készpénz, kamera

júl. 12. 21:02  Privát üzenet  

A válaszok

Magyarországon jelenleg két fajta módon lehet fizetni, bankkártyával vagy PayPal-lel. Előre kell fizetni, itt nincs utánvétre lehetőség. Miután a kosárba tetted a rendelésedet, beírtad a szállítási címet, kérni fogja a fizetési adatokat.

Ha kártyával fizetsz, kitörölheted a fizetési adatokat, valakik így biztonságosabbnak ítélik.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 22:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem adtam meg fizetési adatokat, mert Wish-készpénzzel fizettem. Azt írja a rendelésnél, hogy vizsgálat alatt, az mit jelent?

# 2/4Időpont júl. 12. 23:21 Privát üzenet
belapus nevű felhasználó válasza:

Általában amikor előre fizettetnek egy termékért, akkor a szállítási költséget is hozzáadják a végösszeghez.

Ez nem föltétlen a Whisre vonatkozik, mert az ottani gyakorlatot nem ismerem, de az ÁSZF-jükben erről kellene lenni egy leírásnak.

Ez a Whis készpénz meg - gondolom - valamifajta belső fizetőeszköz lehet.Na ennek a felhasználásáról is kellene lenni egy szabályzatnak.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 13. 08:05 Privát üzenet

Én is rendeltem már így.

Nem, nem kell fizetni utána, a Wish Cash olyan, mintha bankkártyával fizettél volna, akkor se kell utólag fizetni, nem is lehetne.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 13. 08:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendeltem a wishröl bankártyás fizetésel amikor a futár ki hoza amit rendeltem akor nem kell fizetnem ojankor a futárnak?
Wishről rendeltem és a csomag nyomon követésénél ezt írta ki, akkor most ez azt jelenti hogy ne várjam?
Wishről rendeltem, de nem volt a kártyámon pénz, ha feltöltöm rá az adott összeget, akkor leveszik és küldik a csomagot?
Wishről rendeltem és elírtam az irányítószámot ez nagy baj lehet?
Ha rendeltem wishröl azt hogyan kapom meg?
Wishröl rendeltem egy hangszorót. Csomag nyomonköbetésnél ezt irja. Mi ez? (Lent?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!