Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a bankkartyarol rakok fel...

Ha a bankkartyarol rakok fel penzt a paypalra kb mennyi ido mire megerkezik ra a penz? (Mar 2 napja varok:/

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2 napja 2 napig hétvége volt, akkor a pénzed lehet nem mozog semerre. Több banknál péntek délután 4 és hétfő reggel 7 között nincs bankon kívüli pénzmozgás, olyan, mintha hétfőn reggel utaltál volna, mert akkor dolgozzák csak fel.
2019. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy próbáltam, hogy egymás mellett álltunk a kolégámmal akinek küldtem, oda-vissza küldtünk egymásnak, kb. 10 és 30 másodperc között mozgott a tranzakció a küldéstől a fogadásig.
2019. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon változó. van hogy 1 napon belül,van hogy 2 nap. Hétvégével igaza van a korábbi hozzászólónak. Jobban jársz,ha csináltatsz egy virtuális bankkártyát (általában ingyenes) és arra utalsz saját bankszámládról a netbankon keresztül. Azonnal (erstenél 5 perc a legkisebb beállítható idő) megjelenik rajta az összeg és csak a beállított összegig és vásárlási számig (vagy időkorlátig) lehet levenni róla a pénzt. A paypal -ban meg ezt a kártyát állítod be bankkártyának. Ez sokkal jobb megoldás mint az utalgatás és nincs veszélye sem.
2019. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!