Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 9 V - Li-os usb-s aksiról van...

9 V - Li-os usb-s aksiról van vkinek közvetlen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Érdemes befektetni ebbe, ha sokat használunk?

Mennyire megbízható?


Most már árban nem vészes ahogy nézem 2300-2500 között lehet kapni, de kérdés, h tényleg helyettesíti-e egy az egyben az elemet vagy jobb elfelejteni?


[link]



2019. júl. 21. 12:53
 1/2 anonim válasza:
Helyettesíti, bár nem minden tárgy fogadja be az akkut elem helyett, de ebayről SEMMIKÉPPEN NE RENDELJ akkumulátor, mert én már megszívtam többször is, hogy fél perc alatt lemerült az elvileg hosszantartó elem
2019. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen? de miért? csak mert sokszor azt látom utolag h egy az egyben ugyanaz az eladó van ebayon is mint aliexpressen csak mas neven. vagy miert olyan ijeszto az ebay?

es akkor honnan erdemes?


+ milyen eszkozok nem fogadják be az akkut elem helyett? ez mitől függ?

mondjuk 1x mértem, és az nagyon fura volt h a 9V-os akival táplált eszköz 8,8 V-nál már kikapcsolt, azaz nagyon hamar leszívta. de ha a Li-os esetleg tovább tartja a feszt, akkor jó lehet ... ez azl, amit nem tudhatok.

2019. júl. 22. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!