Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha kicseréltem a porlasztót,...

Ha kicseréltem a porlasztót, és rögtön töltés után szívni kezdtem az e-cigit, ismét égett ízt éreztem, viszont nem olyan erősen, helyrejön az e-cigi magától?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy új porlasztóval hagyni kell picit pihenni. Ha most pihentetem, a következő szívásnál is fogom érezni az enyhén égető ízt?

2019. júl. 22. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván várni kell vele miután beraktad az újat, hogy átszaturálódjon a vatta a liquiddel.


Ha a porlasztó(fejet) beliquidezted előtte egy kicsit, akkor 5p elég neki, ha csak szimplán beleraktad, és rátöltöttél a tankra, akkor 10-15p ajánlott.


Ha már beégetted a vattát, akkor az már nem jó jel, minimálisan javulhat a helyzet ahogy felszívja a liquidet, de a külseje már beégett valamennyire.

2019. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szívtad sokat így, akkor talán nem lett nagy baja a porlasztódnak, és ha vársz vele egy kicsit, akkor jó lesz.

Nálam mondjuk a 10-15 perc nagyon kevés szokott lenni, minimum fél óra, mire átitatódik rendesen, ha csak úgy belerakom és kész. Ha a belsejébe cseppentek kicsit, akkor pár slukkig jó a teljesen szűz porlasztó is, de utána újra kiszárad, úgyhogy ilyenkor folyamatosan cseppentgetni kell, ha nem tudok várni fél órát.

2019. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!