Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Wishen érdemes venni objektívet?

Wishen érdemes venni objektívet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Átvernek, rád sóznak valami műanyag kacatot...

2019. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2019. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%

Nem. Én láttam már hirdetésüket, megnéztem miről van szó, fényképezők, objektívek és más műszaki cikkek esetében még azt sem bírják definiálni miről van szó. Pl. egyik mondatban DSLR, majd a másik mondatban kiderül, hogy kompakt és keresővel sem rendelkezik. Objektívnál felsorolják az összes létező típust ugyanarra a termékre, egyszerre zoom és prime, makró és nagylátószögű, stb., stb. Márkajelzés pedig nincs is.


Ha olcsó kínai obit akarsz rendelni, akkor a Yongnuo termékeket nézd ebayen vagy alin.

2019. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen helyekről nem érdemes 2 dollárnál drágán dolgokat venni
2019. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Onnét semmit sem szabad rendelni de, ezt már leírták előttem.

Valamint ajánlanám a kérdező figyelmébe a videót.:

https://www.youtube.com/watch?v=Zu-WPZW6JKs

2019. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én egyszer belefutottam egy olyan esetbe wish-en, hogy böngészgetés közben találtam valamilyen Honor telefont. Rendesen le volt írva a specifikációja meg minden. Ja és kb. kiszállítással együtt volt 900 Ft. Na mondom, ha nem is azt kapom, amire számítok, de legalább lesz egy telefonom nem egészen 1000 Ft-ért. De mielőtt rányomtam volna a rendelés gombra, azért csa-csak ránéztem a kommentekre, hátha ír valaki va
2019. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
35%

Én egyszer belefutottam egy olyan dologba wishen,hogy böngészgetés közben ráakadtam valamilyen Honor okos telefonra. Valami csúcskategória volt. Kb. 700 Ft volt kiszállítással együtt.


Gondoltam, ha nem is azt kapom, amire számítok, de legalább lesz még egy telefonom 700 Ft-ért, ha az enyémnek lenne valamilyen baja.


De mielőtt rányomtam volna a rendelés gombra, azért csak-csak ránéztem a kommentekre, hátha ír valaki valamilyen érdekes dolgot.


És így is történt.

Az első komment ennyi volt: "Ez csak egy telefontok!"


Véleményem szerint a wish-ről nem igazán szabad rendelni semmilyen eketrtonikai cuccot, mert nem éri meg. Az egész egy nagy átverés. Nem azt kapod, amit meghirdetnek.

2019. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem. Húgom általi tapasztalat.
2019. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A baj a Wissel az,hogy silány a minőség,és nagyon drága a posta költség.És ha többet kérnél ugyan abból a termékből azt mind külön külön küldik ki.természetesen plusz posta költséggel.Ugyan is a raktár az Magyarországon van és ez nekik az üzlet.
2019. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!