Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet,...

Milyen fényképezőgépet, kamerát ajánlanátok minőségi felvételek és képek készítéséhez?

Figyelt kérdés

Olyan gépre lenne szükségem, amit éveken keresztül tudok használni, megbízható és szép felvételeket készít, de nem kerül egy használt autó árába, mert akkor a hibbim céljára inkább a festést választom. 😅


Megköszönöm, ha segítetek!



2019. aug. 19. 14:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Hobbim céljára*, elírtam.
2019. aug. 19. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami megbízható évekig és jó is az márpedig annyiba kerül. De számold ki, hogy egy drágább és jó éri-e meg tíz évig, vagy minden évben egy olcsó sz..? Amúgy pedig milc gépet ajánlanék
2019. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A festésbe is vagyonokat lehet ölni:) Jó lenne ha meghatároznál egy max. keretet, és számolj rá még kb. 10%-ot az extra kiegészítők miatt: pl. egy minimális hordtáska, tisztító szett, ilyesmikre szükséged lesz. Ha van egy elfogadható összeg a fejedben, könnyebben tudunk ajánlani gépeket.
2019. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
230-250 ezer forint a max, amit rá tudnék szánni. Sajnos többet jelenleg nem igazán. 😣
2019. aug. 19. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha videózni is szeretnél, akkor a Panasonic milceit ajánlanám, Lumix G7, G80, esetleg GX80. Egy 25mm-es f1.7 obit érdemes még hozzácsapni a kit obi mellé, nem drága és gyönyörűen rajzol. Hogy évekig kibírja-e, azt nem tudom, nekem az öreg G6-om már jó ideje bírja, kb. ~60.000+ expóval.
2019. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. Nekem is GX80-am van, annak idején 160K-ért vettem a 12-32mm kit obival. 45-ért még vettem használtan egy 25mm f/1,7 fényerős lencsét, illetve egy régi manuális szovjet darabot 8.000-ért a csavarodó bokeh miatt:) Szerintem jó gép, nem nyúlnál mellé vele (képminőségre, szolgáltatásokra nézve sem), de hátha még lesznek jobb ötletek is.
2019. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!