Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez egy megfelelő SD kártya a...

Ez egy megfelelő SD kártya a Canon EOS M100-ba?

Figyelt kérdés

Webshopból rendelem és nem szeretnék 10 ezerért nem kompatibilis kártyát venni, valaki erősítsen meg :D

- SanDisk Extreme SDXC Memóriakártya 64GB, 90MB/s, CL10, V30, UHS-I U3-



2019. aug. 27. 13:21
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

A típushoz ajánlott kártyák közt első húszban van.

Az első 10-ben már 200+ MB/s kártyák vannak, nem biztos, hogy annyit érdemes költeni, amennyibe azok kerülnek.

2019. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen!

-Láttam miket ajánlanak hozzá de azoknál olyanok voltak hogy például 4K videó felvételhez stb..de nekem az csak kidobott pénz lenne, hiszen ez a gép csak Full HD-ig vesz.

-Megy a Zöld kéz!

2019. aug. 27. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez bőven jó fele annyiért bár szerintem csak a bolt más


[link]


vagy én innen rendeltem de itt mindenképpen van szállítási kts.


[link]

2019. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

illetve:


[link]

2019. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
2019. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, 90 MB/s-el gond nélkül mennie kell a FullHD videónak. mindenképp próbáld ki minél hosszabb videó felvétellel. elvben 29 perc előtt nem kéne leállnia.


ne feledd, hogy ha Magyarországon vagy EU-s országból rendelsz neten, akkor 14 nap indoklás nélküli elállási jogod van. akkor is visszaviheted, ha a termékkel nincs gond, csak te választottál rosszat és ezért nem működik, vagy akár csak olcsóbbat/jobbat találsz máshol.


azt se felejtsd el, hogy a Sandisk Extreme kártyákra Magyarországon 30 év garancia jár, ha hivatalos forrásból származik, de a szürkén behozott terméket áruló boltok általában csak 1 évet adnak rá (1-2 boltnál meg csak elírás a garancia élettartama)...

2019. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!