Mennyit számít, hogy egy fényképezőgép képes WiFi-re csatlakozni?

Figyelt kérdés
Milyen előnyei vannak, hogyha képes WiFi-re csatlakozni, és milyen hátrányai, ha olyat veszek, mely nem képes?

2019. szept. 7. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

wifin keresztül tudod fényképezőgéppel távvezérelni is, meg át tudod tölteni a képeket a telefonodra, tovább tudod küldeni madzagozás és számítógép nélkül.

hogy mennyire fontos, szükséges, hasznos, vagy felesleges, az tőled és az igényeidtől függ. lehet élni nélküle is, de van amikor hasznos tud lenni. nekem pl. szempont volt, amikor gépet vettem, aztán általában nem nagyon használom, de néha bekapcsolom és olyankor nagyon jól jön. a mai gépekben már egyre ritkább, hogy nincs benne.

2019. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012-ben vettem egy gépet, s mikor eladtam 2018-ban, akkor meg kellett néznem a manualt, hogy tudjak válaszolni a potenciális vevő wifis kérdésére. :D De hát kinek a wifis pap, kinek a wifis paplány.
2019. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kérdés az, hogy miképpen van implementálva a wifi. Az én Nikonom ugyan tud wifire csatlakozni, de gyakorlatilag egy kalap sz.t nem érek vele, mert hálózaton keresztüli fájlmegosztást és távoli vezérlést csak a saját programjával tud, ami nekem bejövős, így távoli vezérléshez továbbra is USB-t kényszerülök használni, wifis fájlmegosztáshoz pedig wifis sd kártyát. Jó, mi? :)
2019. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!