Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen táskát ajánlotok EOS...

Milyen táskát ajánlotok EOS M100-hoz?

Figyelt kérdés

A webshopok oldalán elég kevés vizuális anyag van a táskákról, hátha valaki járt hasonló cipőben :D

Egyelőre csak a kit 15-145mm objektívem van, később még talán kellene hely egy másodiknak is, plusz mem.kártya, töltő stb.

Mit ajánlotok?



2019. nov. 3. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez big very nehéz kérdés, mert táskából sosem elég nagy az, ami épp van. :)

Másfelől meg még az sem derül ki, mi is lenen a preferenciád. Városban a hatoson egy messenger típusú a legpraktikusabb, de a sivatagi porviharban bizony az beenged négy és fél porszemet. A szokásos oldaltáska bunkó, nehéz cipelni, eltekeri a gerincedet, beleakad minden szembejövőbe, akár ember, akár harckocsi, de egy nyitásra a legtöbb minden látszik. A hátizsák leginkább cipelni jó, használni ócskább. Egyes gyártmányok meg saját kategóriájukban is jobbak vagy rosszabbak. Van egy Vanguard UpRise28 vagy mi messengerem, azt már 5 éve vettem, és még néha mindig meglep, micsoda tulajdonságai vannak (végighúzva a villámzárat a végén van egy kis alagút varrva, amibe be lehet tuszkolni a húzókát, be ne akadjon valamibe, stb.). Ami oldaltáskát vettem, Hámát, arra egy helyütt azt olvastam, hogy ez csak egy nagy doboz, és nagyjából az. :D

2019. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy mindig kicsi lesz...annak aki tudja hogy sokat fog költeni a fotózásra. :D

Nos az nem én leszek, nekem csak ez a közepes zsemleméretű milcem lesz a következő 5 évben, szóval szeretnék 10 ezer forint alatt maradni a tatyival :D

2019. nov. 3. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!