Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon eos 2000D vagy egy jobb...

Canon eos 2000D vagy egy jobb minőségű? Tanácsokat kérnék!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban volt egy Canon eos 1000D-m,de az már 10éves,és észre vettem már nem csinál olyan jó képeket,mint az elején,amikor kezdtem vele ismerkedni. Az objektívem is sajnos elkezdett penészesedni :( Így gondolkodom egy új gép vásárlásán. A jövőben szeretném tanulni is a fotózást és ehhez milyen gépen lenne érdemes tanulni?

Még a Canon eos 200D-vel is szemezek.

Köszönöm a tanácsokat


30/N


2019. nov. 4. 17:37
 1/3 anonim válasza:

Én nemrég vettem 200D-t mint full kezdő, első gépnek és teljesen elégedett vagyok vele. Sokat olvasgattam róluk, van pár külföldi oldal ahol nagyon jó részletes összehasonlításokat csinálnak. Szerintem megeri rááldozni többet, és a 200D-t venni.


[link]


Erről az oldalról rendeltem, szállítással együtt is jóval olcsóbb mint itthon, úgyhogy megéri.

2019. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A 2000D jóval jobb képekre képes mint egy 1000D,csodát azért ne várjunk. Én is épp 2000D/200D dilemmában vagyok hobbifotózással a szemem előtt. A 200D képfeldolgozásban(főleg magas ISO értékeknél), autofocusban, sorozatképekben jobban és gyorsabban teljesít. A 2000D 18-55mm objektívje nekem sokoldalúbbnak tűnik, és az ára jóval barátságosabb. Egyelőre nekem a 2000D felé billen a mérce, főleg anyagi megfontolásból. Ha az árkülönbség nem számítana, a kettő közül a 200d-t választanám, de nem feltétlenül érzem úgy hogy nekem ezt megéri.
2020. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
N.2 vagyok, az kimaradt hogy különbség a két kamera képei közt jól exponálva jó fényviszonyoknál nem észrevehetőek, ugyanazzal az objektívvel viszont a 200D gyengébb fényviszonyoknál valamivel jobb képre képes.
2020. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!