Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megéri sony a6500-at venni...

Megéri sony a6500-at venni munka és hobby célra egyaránt?

Figyelt kérdés
Régóta nézegettem a gépet és lenne egy elérhető árban. A hobbim a természetfotózas főleg madarak illetve nagyobbrészt nagyvadak, emellett nyáron éttermeknek panzióknak fogok reklámanyagot készíteni. Hosszas keresés után ezt a gépet találtam a legkompromisszum képesebbnek, viszont kíváncsi vagyok mások véleményére is.

#Sony #alpha 6500 #a6500 #terméezetfotó
2019. nov. 18. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a fotós mögötte tehetséges, és jó meglátásai vannak akkor szinte mindegy milyen gépről van szó. De egyébként nem (csak) a gép a lényeg. Én vennék egy normális fix fényerős zoom obit is... Vagy két fixet.
2019. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!