Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A Sony A7 II inkább hobbi,...

A Sony A7 II inkább hobbi, vagy inkább munkakamera?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, de kevésbé tűnik nagy teherbírású munkagépnek, a mérete, ergonómiája sem olyan. Valamint az elektronikus kereső miatt bírja a strapát a folyamatosan dolgozó érzékelő?

2019. nov. 28. 05:05
 1/5 anonim válasza:

Szerintem aki munkára keres gépet, az pontosan tudja mik az elvárásai, miket kell tudjon a gép.


Nyilván vannak nagyobb tudású gépek, de azok jóval drágábbak is: A7II $1000 körül van, A7III $1800.

[link]

2019. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezzel csak azt akartam írni, hogy valakinek elég egy okostelefon is a munkájához, van akinek meg egy 1DX Mark II kell.
2019. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilván én sem azért kérdeztem, mert nekem kéne munkára, hisz akkor jobban értenék a témához.

Egyszerűen arra voltam kíváncsi, hogy ez az A7 sorozat, bírja-e a strapát úgy, mint a fullframe tükörreflexesek. Ismertek-e olyan profi fotóst, aki ezeket használja? Illetve egyáltalán mire szánta ezt a Sony? Gazdag játékszernek hobbistáknak, vagy napi használatra akár?

De köszi a válaszokat.

2019. nov. 28. 14:15
 4/5 anonim válasza:
100%
Időjárás ellen védett, magnéziumötvözet váz, így bírnia kell a kiképzést. 2014-ben jelent meg úgyhogy már bőven kell lennie tartós tapasztalatoknak. Gugliban is rákereshetsz "Sony A7 II long term review", illetve prohardver.hu, árukereső stb.
2019. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A7-et inkább a független/amatőr filmesek használnak, vagy GH5-öt. Aki nem engedhet meg magának egy Arri Alexát, annak tökéletes alternatíva.
2019. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!