Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ha egy kamerával sorozatlövünk...

Ha egy kamerával sorozatlövünk, akkor a fókusz akkor is követi a témát?

Figyelt kérdés
Pl felém közeledik valami, én pedig folyamatosan fényképezek. Akkor ez esetben a fókusz marad ott ahol először elkezdtem lőni a bármit, vagy mozog együtt a témával? Néztem, hogy a sony milceknek milyen jó fókusza és követése van, de ha pl egy madarat elkezdek sorozatlőni, és tegyük fel kamerával követem nem megy ki a képből, de nyilván a fókuszból igen, akkor minden kép éles lesz, vagy sem?
2020. jan. 15. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyártó szándéka szerint igen, a gyakorlatban az esetek 50-90 %-ában.
2020. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, csak mondjuk sokszor tapasztalom a 70D-n, hogy nem igazán tudja követni a dolgokat túl jól. De gondolom egy Sony A9ii vagy A7r4 sokkal jobb igaz?
2020. jan. 15. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Jahogy te szívsz azzal a kérdéssel. :)

Hát, nem tudom, megy-e annyira az angol, hogy érzékeld az A7R4 tesztjénél a finom iróniát:

Basically, the camera performs acceptably, if not quite in line with the high standards we've come to expect from Sony's lower-resolution models.

2020. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Angolt értem de az iróniát nem. Most akkor az a7r4 jó vagy szar ilyen szempontból? És az A9rii?


Ezek mekkora fejlődések egy 70Dhez képest ilyen fókuszálás és követés szempontból?

2020. jan. 15. 14:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Lower resolution? Az A7r4 nem az egyik csúcsgépe a sonynak?
2020. jan. 15. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem érted. De hagyjuk a bonyolult dolgokat. Rosszabb, mint a kisebb felbontású Sonyk.

Pont, amit írtam, de miért is hitted volna el? Valahol 50 és 90 % között.

2020. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Melyik sony jobb szerinted?
2020. jan. 15. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!