Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért van az, hogy akármelyik...

Miért van az, hogy akármelyik fórumon olvasgatok, fotósok licitálják egymást felül?

Figyelt kérdés
Olyan mintha kinek van nagyobb,meg ki a profibbat játszanának.Én jobban értek hozzá mint te bibi,nekem 600EFt is gépem van és jó képeket lövök meg sorolhatnám.Ha viták vannak mindig okosabb mindenki a másiknál,ha meg még oda is akar tenni akkor jön az én gépem vagy felszerelésem ára ennyi meg ennyi.De nem csak hobbi fotósoknál veszem ezt észre hanem akiknek a fotózás a szakmájuk.Ez egyébként valami magyar tulajdonság?

2020. jan. 22. 00:59
 1/9 anonim válasza:
77%
Egy igazán jó, sikeres fotósnak nincs ideje ilyen fórumokat pörgetni és buta emberekkel vitázni. 😊
2020. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

# 1


Olvasgattam egy telefonos fórumot aztán pl ott villogott egy fickó a Nikon d600-asával jó tudom az nem új gép már de nem is régi csak okoskodott,hogy mennyivel jobb egy dslr-el a kép meg írkálta szakszerűen a dumáját,csak nem értem mit akart bizonyítani dslr vs telefon :D mikor értelmetlen vita de még csak annyit se akart elismerni,hogy azért telefonnal is lehet jó képeket lőni,inkább a ki vagyok én nagy mellény szöveg.De akár fotós fórumokon is olvasgatva vannak ilyen nagy arcok,némelyik még azt is állítja ez a munkája aztán sorolja milyen egymilliós gépe van meg felszerelése.De amúgy elgondolkodtató amit írtál,hogy aki dolgozik nem ér rá írogatni.

2020. jan. 22. 01:21
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg ilyen szöveg olyan nagyzolós :)


"Én nem shoppolok meg roomozok, az már utómunka, és a valóság az nem az ami az utómunkából kijön!!!"


Hát én azért előhívom raw ból azt a képet mert sokszor muszáj de ő már olyan nagymenő,hogy jpeg ből is tuti képet csinál :)

2020. jan. 22. 01:24
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
KB mintha arra verném magam hogy a szalagos magnómba milyen mágnesfejem meg befűzőszerkezetem van vagy mint a kisp*csűek akik nagy autóval kompenzálnak. Szánalmas és TIPIKUSAN MAGYAR.
2020. jan. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

nindenhol ez megy ám!

a motorosoknál, az autósoknál, a biciklseiknél, a horgászoknál, a gamereknél,

kinek van nagyobb, jobb, drágább, ki tud gyorsabban, messzebbre, magasabbra, stb.


szakszóval így hívják a jelenséget, hogy farokméregetés!

óvodában is csinálták, csináltuk! :D


ha nem tetszik ne olvas, ne vitázz, stb.

ahogy írta előbb kedves válaszolótársam ha igazi profivagy az adott területen akkor nem foglalkozol ezekkel.

2020. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

ez nem téma függő. mondhatnánk, hogy a fórumozók zömét hellemző. de még ez sem igaz. inkább általános emberi tulajdonság. van egy véleményünk és azt rá akarjuk a másikra erőltetni, mert azt gondoljuk, ami nekünk jó, az mindenkinek jó. a marketing is csak raerosit erre, hiszen a marketing mindent megtesz érte hogy hagyjunk abban amit veszünk és ujjong annak tőle h tovább reklámozod helyettük is.


ugyan ezért hiszik sokan h többek az életben másoknál a pénztől, drága holmiktól, pozíciótól, bármitől. aki meg nem ilyen az életben, az nem ilyen a fórumokon sem...

2020. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a farokméregetés minden nagyobb emberi csoportosulásban előfordul. Nem értem miért kell csodálkozni rajta.
2020. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Napi szinten olvasom Mo. két legnagyobb fotós fórumát és egyiken sem látok f.méregetést.
2020. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. válaszolónál ott a pont! A jelentősebb sikereket el nem érők próbálnak így kompenzálni, akinek állandó megrendelései vannak, meg megy az üzlet, annak tényleg kevés ideje jut neten flexezni.


Arra kell figyelni, hogy ne vonj le téves következtetést, hogy ilyenek a magyarok, vagy ilyenek a fotósok, mert ezek az emberek a teljes népesség egy rendkívül kicsi rétege, a többiekről azért nem hallasz, mert belefulladnak a melóba és élik világukat.

2020. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!