Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogy lehet kint a szabadban...

Hogy lehet kint a szabadban jó képet csinálni és mi egyáltalán a jó háttér?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy én nem szeretem a sima selfis képeket ahol csak az arcom van benne olyat szeretek ahol pl valaki le fényképez egy jó háttér mellett szoktam látni olyan jó insta képeket és soha nem értem hogy csinálják .
2020. febr. 14. 10:58
 1/3 anonim válasza:
Ha portréképet akarsz, annak az a lényege, hogy a fejed legyen tűéles, a háttér meg minél inkább homályosabb, annál jobb. Mutathatnál egy képet, milyenre gondolsz pontosan.
2020. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy élet is kevés ahhoz, hogy kitaláljuk, kibarkóbázzuk, te milyen képeket látsz instán.

Mutass példát.

2020. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó háttér kevésbé vonzó, mint a téma.

Egyesek szerint az is előnyös, ha a téma a legvilágosabb.


Másfelől a szelfi többnyire még csak nem is az önimádatról szól, hanem inkább a kivagyiságról, szóval a k* menő környezetnek csak jól kell látszania.

2020. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!