Milyen androidos tabletet tudtok, ami kompatibilis a sima lightroommal (nem a lightroom mobileal)?

Figyelt kérdés
Minél olcsóbbakat írjatok légyszike. :3

#tablet #Lightroom #lightroom mobile #lightroom CC #lightroom classic #kompatibilis tablet
2020. márc. 18. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A Lightroom Classic Windows-os alkalmazás, abból is csak Windows 10-en fut el a legújabb verziója.


Magyarul: Ilyen androidos tablet nem létezik.

2020. márc. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem a lightroom classicról kérdeztem (-:
2020. márc. 19. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld, hogy milyen programot akarsz használni.
2020. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez itta classic: [link]

És ez itta sima Lightroom CC: [link]

2020. márc. 19. 19:23
 5/7 A kérdező kommentje:
És én a második linket szeretném használni!
2020. márc. 19. 19:24
 6/7 A kérdező kommentje:
És amúgy le lehet mondani a lightroomot 1-2 hónap használat után?
2020. márc. 19. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Lightroom CC sincs android-ra:


[link]


Van a Lightroom CC-nek egy butított változata, ez érhető el Google Play-en:


[link]

[link]


De azt írtad, hogy nem a mobilos változatot szeretnéd, a másik kettő viszont csak Windows 10-en fut (és Mac-en). Mondjuk nem csodálom, hogy belekavarodik az ember, mert még a gyártó sem tudja eldönteni, hogy mi a program neve (lásd Google Playen az app nevét és vö. a leírásával, amiben már Photoshop Lightroom-ként hivatkoznak rá)...


---


Az előfizetés úgy működik, hogy egy évre lehet előfizetni havi törlesztéssel vagy egyben előre fizetve a teljes évet, tehát nem lehet lemondani néhány hónap után. Viszont a Google Play-es verzió ingyenes, azért nem kell fizetni.

2020. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!