Canon EOS700D gépet tudok valahol venni személyesen vagy ezt már csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés

Edigitálon láttam újonnan, de más oldalakon nincs fent. Jobb lenne igazából személyesen megvenni valahol, mert számomra az a biztosabb, ha esetleg valami baja lenne..


Az én pénztárcámnak kicsit sokba kerül, első gépem lenne, viszont nagyon szeretném már évek óta ezt a típust.


Köszönöm előrr is a segítséget!:)


22L



2020. ápr. 8. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Edigitálon? Nekem azt írta, hogy nem elérhető, vagy nem kapható.
2020. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Más nem jöhetne szóba, csak ez?
2020. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tévedtem, ott se kapható:(

Akkor nem tudom honnan szerezhetnék ugyanilyen funkciójút ugyanilyen jót, mert számomra ez nagyon jó lett volna:(

Tudtok javasolni hasonló árban jót, megbízhatót?

2020. ápr. 9. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Árukeresőn nézz szét! Ott csak találsz ehhez hasonlót, talán jobbat is.
2020. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
700D-t már nem forgalmaznak. Ha jól emlékszem, 2018-ban láttam utoljára eladót újonnan.
2020. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kár!
2020. ápr. 9. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy:


"...is the predecessor of both the EOS 750D/Kiss X8i/Rebel T6i and EOS 760D/EOS 8000D/Rebel T6s."


Wiki-ről idézve. Sajnos, egyiket sem forgalmazzák már, azonban továbbmenve, a 750D utóda, mint sejted, a 800D, ami viszont kapható.


[link]

2020. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!