Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rendeltem egy 4 kamerás cctv...

Csaszar erno kérdése:

Rendeltem egy 4 kamerás cctv megfigyelőrendszert, ami tökéletesen működött kb. egy hétig, ezután az egyik kamera képe néha eltűnt. Meggondolatlanul frissítettem a rendszert Azóta semmit nem mutat, még a menűt sem tudom elővarázsolni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
CCTV kamera

2020. ápr. 17. 07:44
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
79%
Élni a 14 napos elállási joggal. Ha időközben letelt, akkor az eladóhoz, illetve garanciális szervizhez fordulni.
2020. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Privátra válaszolva igen, én is gondoltam a frissítés miatti akadékoskodás lehetőségére, de azért nem említettem, mert ez nem is lenne jogos, illetve ettől függetlenül is meg kell próbálni, sőt a Fogyasztóvédelemmel is fenyegetőzni, joggal.

Egy frissítés miatt ugyanis nem rohadhat le, vagy ha igen, az is garanciális probléma.

2020. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!