Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a legjobb akciókamera...

Melyik a legjobb akciókamera 100 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés
Leginkább ilyen POV mountain bike-os videókhoz kéne, szóval valami jó stabilizátor nem ártana bele, illetve a jövőben lehet, hogy vennék fel vele drum cover videókat is. GoPro Hero 7 Black-re gondoltam, ez jó lenne?

2020. júl. 23. 04:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
DJI Osmo Action szerintem jobb mint a Hero 8 Black és 90 körül ki lehet fogni. Bringáuáshoz ideális drum covereket felvenni már nem annyira. Akciókamera terepre való.
2020. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó későn írok, de akkor közbejött valami ami miatt nem tudtam kamerát venni, na de most ismét aktuális.

Ez a DJI Osmo Action tetszik nagyon, viszont van egy dolog, amivel kapcsolatban bizonytalan vagyok.

Ez a wifis telefonra való csatlakozás. Árukeresőn írta valaki véleménybe, hogy nem minden telefonnal kompatibilis, és x próbálkozás után letilt a kamera és nem lehet használni. Rákerestem, milyen telefonokhoz jó, de egy google által kiadott listán kizárólag csak Iphone-ok voltak. (bár nem tudom ez a tényleges lista volt-e)

Ez a wifis telefonhoz csatlakozás kötelező? Mert én csak egy sima kamerát szeretnék, amit mindenféle wifi meg telefon nélkül tudok használni, tehát én amúgy sem venném hasznát. De ha használható enélkül is, akkor megvenném.

2021. márc. 12. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!