Termékfotózáshoz fekete fényes plexit honnan?

Figyelt kérdés
Termékfotózáshoz szeretnék boltban kapható 20-30 centinél nagyobb fekete, tükröződő plexit vásárolni, amelyen ékszereket, kisebb elektronikus eszközöket fotózhatok. Bárhol keresek ilyet, vagy nagyon kicsik vannak csak (30x30 centi körüliek), vagy nagy mennyiségben szolgálnak csak ki. 60-80 centi élhosszúságú lapokat honnan rendelhetnék?

2020. szept. 18. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ilyen árnyalatban van-e de én a polikarbonat.eu-n szoktam vásárolni. A termékeinek csak egy része van a honlapon, érdemes őket felhívni eddig nekem mindig segítettek.
2020. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy átlátszó plexit és raksz alá/mögé fekete rajzlapot.
2020. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ui.: Egyébként ha megoldható, akkor üveglap jobb a plexinél.
2020. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KZ67 válasza:
Fotózáshoz plexik.hu oldal, ők is fotóznak, van termük is, plexiket forgalmaznak, szerintem megoldás találtok.
2020. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 21. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint már részben mondták... ha bemész egy üvegeshez sokkal olcsóbban tudsz vágatni megfelelő méretet és az egyik oldalát beonod olyanra amilyenre szükséges.


De mondjuk tükör nem jó? Mert azt is vágnak.


Nekem nemrég polikarbonát lemezre volt szükségem. Azt meg csak 2 méteres darabban lehet kapni

2020. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!