Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Az APS-C és FullFrame MILCek...

Az APS-C és FullFrame MILCek miért nem támogatják az elektronikus záras fotózást? (csak a redőnyzáras van általában vagy mindig)

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. Canon EOS R5-nek van, Panasonic S5-nek van, csak hogy 2 nemrég megjelent modellt mondjak. De Canon EOS R-nek is van, pedig az régebbi.
2020. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Köszi!


Találok erről valahol adatot?

2020. szept. 29. 13:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Már hogy hol lehet utána nézni, mivel az összegző adatlapokon általában ez nem szerepel.
2020. szept. 29. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod helyetted keresgetni, én is csak rákerestem, első találatok között pl. Pixinfós tesztekben szerepelt a feature listán.
2020. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még, hogy ha az alap ISO 100, akkor 1/4000-es mechanikus zár nagyon ritka kivételekkel elég kell legyen. Mármint ha nagyon nagy a fény. Mozgás fotózására meg nem jó az elektronikus zár.
2020. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy helyettem keresgélj! Csak annyit kérdeztem, hogy van e erről könnyen hozzáférhető anyag a neten...


Sajnálom ha félreértetted!

2020. szept. 29. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!