Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet válasszak?

Milyen fényképezőgépet válasszak?

Figyelt kérdés

Gyakorló/gyakorlott fotós vagyok. Elég régóta fotózok, de mindig kompakt gépem volt és szeretnék most váltani vagy egy tükörreflexesre vagy egy cserélhető objektíves kompaktra.

Ha lehet 180 000 - 150 000 forint körül, az alatt, de lehet 200 000-es is.

Ha van ötleted, tanácsod kérlek ide írd le! Ha tudsz objektívet hozzá azt is megköszönöm. Előre is köszi!



2020. dec. 26. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nikon D3500 + objektívek, elég jó és strapabíró gépek. kb 150-160 körüli áron már kapható.
2020. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gidacska79 válasza:
Nekem egy Nikon D3500 van 2 éve, nem bántam meg. Le fogják fikázni , mert belépő szintű gép de csodás képeket lehet csinálni vele. Mindig a megfelelő objektívvel kell fotózni és meseszép képeket készít. Érdemes a Flickr weboldalon nézegetni a képeket ott mutatja a gépet és az Objektívet is .
2020. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Canon eos 2000d
2021. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!