Tükörreflexes gépben kb mennyibe kerülhet a tükör cseréje?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani Bp. és tőle keletebbre olyan helyeket ahol megcsinálják?

2020. dec. 29. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Camera Kft, a hivatalos Canon márkaszerviz. Guglin megtalálod a honlapjukat, a honlapjukon a pontos árlistát.
2020. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Te voltál az, aki nemrég kiírta, hogy hogyan kell a koszos tükröt tisztítani?


"a honlapjukon a pontos árlistát"

Gondolom, a zárcserével kevered.

2020. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én voltam. A tükör érdekel, nem sikerült teljesen megtisztítani. Még egy próbát teszek más tisztítóval, ha megérkezik. Csak már előre érdeklődök, hogy ha cseréltetni szeretném ezt hol tudom és mennyiért.

Köszi a válaszokat!

2020. dec. 29. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

De nem lenne egyszerűbb szakemberrel tisztíttatni?

Olyan ez, így kívülről, mintha megpróbálnád lemosni az autó szélvédőjét, de ha koszos marad, inkább kicserélteted. :)

2020. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön le, akkor nem a tükrön van a kosz. Vagy az nem kosz, hanem valami karcolódás.
2020. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hát mivel koszoltad össze? Tetszőleges szennyeződés esetén a klasszikus módszer az ecsetes portalanítás és az oldószeres zsíroldás (alkohol, patikai benzin) Ennek elégnek kell lennie. De a gépben a tükör nem sima üvegtükör, hanem a felületén fémgőzölt tükör, könnyű összekarcolni. Ha így sikerült kinyúvasztani, akkor vagy nézed így, vagy cserélteted.
2020. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem karc az biztos. Talán valami zsír, vagy hasonló dolog lehet. A száraz törlés nem hozta le, ezért gondoltam, hogy majd veszek rendes tisztító folyadékot, meg pálcát és majd azzal.

A kérdés csak az, hogy elfog e tűnni. Mindenesetre beszámolok róla, hogy mire jutottam.

2020. dec. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!