Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ajánlanátok biztonsági kamerát?

Ajánlanátok biztonsági kamerát?

Figyelt kérdés
Éjjellátó, mozgásérzékelős, kültéri, lehetőleg wifis, jó ár/érték aránnyal?

2021. jan. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én AliExpressről rendeltem. Körülbelül 35€ volt ha jól emlékszem, 128Gb-os SD kártyával, EU-s konnektor csatlakozóval.

A Wifi router kb. 20 méterre van tőle, stabil a jel, telefonról bárhonnan rá tudok csatlakozni, forgatni, hallgatni és beszélni bele, visszanézni, ill. van Alarm mode, ha emberi alakot lát akkor lefotózza és értesítést küld telefonra. Valamint az egész addig felvett videó visszanézhető rögtön telefonról. Full HD és az éjjellátó kb. 15-20 méterig tisztán lát. Két tél óta van felszerelve, nem volt vele semmi gond eddig. Egyedül ha a Wifi-t reseteled és ledobatsz róla minden eszközt akkor kell a telefonos appról a QR kódot leolvastatni a kamerával hogy újra csatlakozzon. Ha érdekel privátban elküldöm, visszakeresem.

2021. jan. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hogyan lehet megoldani ha nincs a közelben internet?
2021. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb Wifis kamera SD kártyára rögzít offline módban is. Egy Wifi hotspot kell, amíg a programban beállítod a kamerát. Ha ez megvan onnantól az internetre csak azért van szükség, hogy élőben tudd nézni a kamerák képét vagy konfigurálni rajta valamit. Visszanézni vissza lehet az SD kártyáról is ha kiveszed a kamerából. Ezzel a megoldással csak akkor van baj, ha a tolvajok elviszik magukkal a kamerát is.
2021. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1, megköszönném, ha privátban átküldenéd!
2021. jan. 9. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló meg tudnád mondani mi a kültéri kamerád neve? Én is ilyen kamera vásárlásán gondolkodok, tetszik amiket a tiédről írtál.
2021. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt rendeltem.

2021. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlón gondolkodom én is, annyi különbséggel, hogy áramot se nagyon tudnék vezetékelni hozzá, és emiatt solar panellel szerelt kellene.

Találtam is, rengeteget, de olyan kellene, ami wifin a képet is rögzítené egy hálózati meghajtóra. Nem (csak) SD kártáyra.

Na ezzel van gond. :)

Létezik egyáltalán ilyen?

2021. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!