Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kamerát érdemes vennem...

Milyen kamerát érdemes vennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy tudna e nekem esetleg valaki valami Canon Ivy Rec camera másolatot ajànlani.

Nézelődtem, ebayen találtam párat, de reméltem, találok itt valakit aki esetleg vett már ilyesmi kamerát így.

Nem komoly fotózásra szeretném, inkább csak pár nyári fürdős pillanat megörökîtésére, ahova nem szeretnék telefont/nagyobb camerát vinni. Ezért nem is szeretnék rá sokat kiadni, mert csak nyáron használnám párszor.


Előre is köszönök minden választ!



2021. jan. 17. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak párszor használnád akkor kérj kölcsön valakitől egyet arra az időre, kár a pénzt kiadni. De most komolyan.
2021. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ilyen esetre szerintem is a kölcsönzés, bérlés a megoldás. bár én ennek a kamerának nem is nagyon látom létjogosultságát.

egy GoPro jellegű akciókamera jobb minőség, megbízhatóbb, jobban kihasznáható, régebbi modellei olcsón beszerezhetők, van kiallakult bérlési rendszer is rá.


a legolcsóbb meg 1-2 ezer forintért venni egy vízálló műanyag tokot a telefonhoz, amin általában van egy nyakbaakasztó madzag is, így elhagyni sem fogod.

2021. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!