Canon eos 77d-hez vennék markolatot, mert elég nagy medve mancsom van és túl kicsi az eredeti váz. Pontosan hogyis van ez?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt találtam. Nem teljesen világos, hogy hogyan működik. Mi az a kis jack kábel? Portré markolatként is működik? Jót tesz egyáltalán a gépnek?



2021. febr. 4. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Komolyan megkérdezed, hogy "Portré markolatként is működik?" Az általad linkelt oldalon 5x leírják, hogy ez egy portrémarkolat. Kimondottan azt írják, hogy "Portrémarkolat használatával kapunk egy pluszexponáló gombot, mely nagy segítség lehet, amikor portréállásban fotózunk, és álló képeket készítünk."


Google barátunk csodákra képes! Beírtam a termék nevét és rákattintottam, hogy a képeket mutassa, máris láttam, hogy mire való a kábel (mondjuk sejtettem is, de így biztosan tudom):

[link]


Szóval a markolat nem a gépen belül viszi át az exponálógomb jelét, hanem a vezetékes távkioldó csatlakozáson keresztül azzal a kis kábellel.

2021. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!