Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyire érné meg Canonhoz...

Mennyire érné meg Canonhoz használtan egyből L-es objektív parkot kíépíteni? Nyilvány a nagylátóval ez nem kivitelezhető az APS-C-s gépemmel.

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
a pénztárcád megmondja
2021. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látom, nem hiszel nekünk az előző kérdésed után.

Én teszek egy ajánlatot: megkapom az L-es objektíveket a haverodtól, te pedig kapsz tőlem sima, nem L-eseket.

Áll az alku?

2021. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez értelmetlen kérdés. Az adott célra megfelelő objektívet, mely az elvárt minőséget adja, kell beszerezni. Hogy ez többnyire L-es lesz, az kétségtelen. Bekezdés vége...
2021. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az előző kérdése ismeretében egészen más ám a leányzó fekvése.

Azt írta, kapna (látszólag ingyen) L-es obikat, de nem biztos benne, hogy jobban a meglévőknél.

Úgy látszik, nem is lehet erről meggyőzni...

2021. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Óvastam azt izs, meg hozzá is szóltam, el sem felejtettem (ekkora fasságot nehéz is lenne elfelejteni), de nem látom be, ez mit változtatna a heverő fejérnépen.
2021. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyit, hoyg nem egy adott célra keresi a megfelelő objektívet, hanem lehetősége lenne a meglévő gyengébb minőségű obiparkot komolyabb minőségűekkel kiegészíteni - függetlenül attól, használná-e őket egyáltalán.
2021. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen előző kérdés??? Nekem ez az első kérdésem a témában. Én nem cserélni akarom a meglévőket, mert nincs.
2021. febr. 20. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, és a kulcsszavaid is véletlenül ugyanazok, meg ugyanúgy pont a nagylátószögtől félsz:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenyke..


Legalább ne hazudj a pofánkba.

2021. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gbenyov ***** válasza:
32%

Engem semelyik L-es obival nem lehet elcsabítani, ha nincsen:

IS+STM/nanoUSM

2021. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, egy EF 50mm f/1.2L USM-et én sem fogadnék el ha hozzám vágnák, mert ugye nincs IS... :D
2021. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!