Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » FotOptix nevű eladó mennyire...

FotOptix nevű eladó mennyire megbízható? Fényképezőgépet vennék tőlük.

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, mások tapasztalatai sosem mérvadóak főleg, ha kis számúak. Olvastam már nem egészen pozitívat is róla, összesen egyet. Azokat az irigykedéseket (abból több van), hogy bezzeg megvan a haszna, tegyük félre, mert mindenki szabadon döntheti el, akar-e eladni neki valamennyiért, vagy vásárolni tőle valamennyiért.

Én egy gépet vettem tőle, azt egy millióért, spórintottam 250 ezret, ha az akkori egy éves garanciás árat nézzük. Ha a hivatalos boltban két éves garanciát vettem volna, az újabb százas lett volna. Ha tönkrement volna idő előtt, akkor neki kellett volna visszavinnem a gépet, és kérdés, mi lett volna akkor. Ad egy másikat, vagy azt mondja, hogy kis türelmet, kiviszi Alsó-Zambiába, mert ott vette, és oda kell visszavinnie, de csak három havonta megy oda tevekaraván, és így három év múlva esetleg visszakapom megjavítva, vagy azt mondja, hogy leejtettem, tehát nem jár a garancia? Ki tudja. Namost, másfél évesen elő is jött egy múló hiba, vagy háromszor a következő másfél év alatt, a gép nem reagált semmire kb 2 percig (nyilván akku ki, stb, de semmi nem sült ki belőle, aztán egy fél perc múlva működött). Ez ugye már hivatalos helyen vásárolt gépnél is túl volt az alap garanciás időszakon, de vajon azért jött elő, mert tőle vettem, és ő olcsóbban értékcsökkentet tudott beszerezni? Vagy a hivatalos helyen vett gép akár előbb tönkrement volna, de végleg, és már túl lennék egy kétszázezres panelcserén? Ezt is ki tudja.

Az élethez kell egy kis szerencse (de lehet, hogy csak a balszerencse hiánya kell).

2021. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem annyira most nem esne jól egy több száz ezres balszerencse, de köszi a válaszod
2021. febr. 27. 00:34
 3/3 guardware válasza:
Eladói garanciát vállal (új eszközre értéktől függően 1-2-3 évet, használtra 6 hónapot), gyári jótállási feltételekkel, magyarországi márkaszervizben történő javítással.
2022. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!